O Mnie

Jestem psychologiem, a także certyfikowanym psychoterapeutą i trenerem Gestalt. Posiadam certyfikat suprwizora EAGT oraz PTPI. Od kilkunastu lat pracuję z ludźmi, towarzysząc im na ścieżkach rozwoju.

Ukończyłam psychologię kliniczną na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Kwalifikacje terapeutyczne i trenerskie zdobyłam w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, posiadającego rekomendację European Association for Gestalt Therapy (EAGT) i akredytację European Association for Psychotherapy (EAP). Ukończyłam Szkołę Superwizorów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie i uzyskałam certyfikat EAGT, a także PTPI. Posiadam kwalifikacje uprawniające mnie do pracy z ciałem w modelu BBTR (Biodynamic Breath and Trauma Release) akredytowany przez American Association of Drugless Practitioners). Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje i uzupełniających posiadaną wiedzę i warsztat pracy psychoterapeuty.

Posiadam doświadczenie w obszarze psychoterapii krótko- i długoterminowej, a także pomocy w sytuacjach nagłych, kryzysowych. Posiadam również doświadczenie trenerskie a także superwizorskie. Pracowałam w instytucjach związanych z edukacją, a także resocjalizacją, Punkcie Interwencji Kryzysowej. Od kilkunastu lat pracuję jako psychoterapeuta, a także udzielam wsparcia w funkcji superwizora.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG). Nieustannie dbam o rozwój swoich kompetencji i umiejętności, tak aby zapewnić moim Klientom pomoc na wysokim poziomie, zgodną z aktualną wiedzą psychologiczną i terapeutyczną. Swoją pracę superwizuję.

Gestaltowskie założenie o tym, że jesteśmy całością wraz ze swoim ciałem, umysłem, seksualnością,emocjami i duchowością, a także idee integratywnej pracy z klientem pozwalają mi łączyć różne podejścia i techniki w swojej pracy. Bliskość tematu pracy z ciałem, zaprowadziły mnie w ostatnim czasie na ścieżki MA-URI bodywork, a także treningu BBTR. Ciągle poszukuje nowych sposobów pracy z drugim człowiekiem.

W osobistym świecie realizuję swoje pasje i zamiłowania. Od paru lat tańczę tango, które nieustannie uczy mnie nowych jakości w relacjach. W wolnych chwilach latam na paralotni, co jest świetnym treningiem bycia w tu i teraz.

Serdecznie zapraszam

Sylwia Fajkowska - Psycholog, Terapeuta, Superwizor - logo

Witryna ta wykorzystuje pliki cookies do prawidłowego działania strony. Korzystając z formularza kontaktowego zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego.

Polityka prywatności