Praca z ciałem

BBTRS wykorzystuje głęboko połączone oddychanie, aby naładować ciało, aktywując określone pasma napięcia mięśniowego i wzorce emocjonalne. Sesje są zaprojektowane w serii, aby stymulować i przywracać równowagę umysłu i ciała od stóp do głów. Wykorzystuje zarówno ćwiczenia ruchowe somatyczne, jak i twórcze, aby umożliwić wibracje i uwolnić posiadaną energię w tkance ciała. Może to obejmować otwieranie powięzi, uwalnianie napięcia rdzenia i terapeutyczne wykorzystanie tańca.

Praktyk używa świadomego dotyku na wielu poziomach, od pola energetycznego ciała do kontaktu z mięśniami podstawowymi. Stosuje się go z wrażliwością, aby zwiększyć świadomość i wspierać przepływ energii w ciele. Miękkie uwalnianie emocjonalne może być częścią sesji BBTRS®, ale nie jest celem. Otrzymujesz wsparcie, aby być obecnym podczas ponownego odwiedzania głębszych uczuć i doznań – i powrócić do własnego poczucia komfortu, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Ta równowaga jest kluczem w podejściu BBTRS®. Pomaga ci uwolnić i zintegrować traumę bez przytłoczenia emocjonalnego.

Medytacja wspiera rezonans między praktykiem a klientem. Jest również zalecana, jako forma pracy własnej po sesjach, tak aby umysł i ciało mogło powrócić do stanu spoczynku.

Korzyści płynące z terapii BBTRS:

Uwaga:

Praca tą metoda nie jest odpowiednia kobiet w ciąży oraz osób poważnie chorych (problemy z sercem, zaburzenia neurologiczne), czy niestabilnych psychicznie. Nie zaleca się jej również osobom tuż po traumatycznym wydarzeniu.

Sylwia Fajkowska - Psycholog, Terapeuta, Superwizor - logo

Witryna ta wykorzystuje pliki cookies do prawidłowego działania strony. Korzystając z formularza kontaktowego zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego.

Polityka prywatności